راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


تنظیمات

تنظیمات


اطلاعات شخصی


در این بخش می‌توانید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، همچنین می توانید تیم ملی و تیم باشگاهی محبوب خود را تعیین کنید.

اطلاعات امنیتی


تایید ایمیل

در این صفحه می توانید ایمیل خود را تایید کنید. تایید ایمیل برای دسترسی به برخی از صفحات بازی و همچنین استفاده از فراموشی رمز نیاز است.

در این بخش با کلیک برروی گزینه «ایمیل تایید نشده است! برای ارسال لینک تایید کلیک کنید» کلیک کنید. سپس به صورت خودکار ایمیل تایید به ایمیلی که در سایت وارد کرده اید ارسال می شود.

دقت داشته باشید در مواردی که ایمیل تایید برای شما ارسال نمی شود. موارد زیر را مجدد چک کنید:

 • ایمیل به 'www' شروع نمی شود. ایمیل خود را در سایت تصحیح کنید.
 • دقت کنید که کلماتی مانند 'gmail'، 'yahoo' و … را صحیح در سایت نوشته باشید.
 • حتما ایمیل خود را در سایت وارد کنید و از وارد ID و دیگر موارد خودداری کنید.
 • در صورتی که تمام این موارد بالا صحیح بود اما همچنان در صندوق پیام ایمیل خود ایمیل تایید را دیفات نکردید spam box را هم چک کنید.

تایید موبایل

در این صفحه می توانید موبایل خود را تایید کنید. تایید موبایل برای دسترسی به برخی از امکانات بازی خبر‌ها و اعلامیه‌های بازی می‌باشد.

روش تایید موبایل به صورت زیر می‌باشد:

 1. ابتدا شماره موبایل خود را در قسمت موبایل وارد کرده (شماره مبایل فرمتی مانند 9121111111 دارد).
 2. بعد برای ثبت اولیه دکمه ثبت در پایین صفحه را کلیک کنید.
 3. برای ثبت اولیه باید کلمه رمز خود را در قسمت باز شده وارد نمایید.
 4. با گذشت زمان کوتاهی SMS ی از سمت بازی مستر 90 برای شما ارسال شده که حاوی کد تاییدی می‌باشد، کد را در صفحه تنظیمات وارد کرده و آن را ثبت نمایید.

* بعد از تایید نهایی 2 الماس پاداش خواهید گرفت.

* دقت کنید که هر شماره مبایل اختصاصی بوده و در یک تیم قابل استفاده می‌باشد.

کلمه امن

برای تغییر کلمه امن به کلمه امن قبلی احتیاج دارید و امکان بازیابی کلمه امن از طریق فراموشی رمز وجود ندارد با تعیین رمز دوم می توانید از دوستان مورد اعتماد خود بخواهید تا در نبودتان با وارد کردن رمز مربی دوم و ایمیل باشگاه را مدیریت کند. مربی دوم به صفحه ی تنظیمات دسترسی ندارد.

رمز مربی دوم

رمز دوم برای تعیین کمک مربی برای تیم است. کمک مربی برای زمانی است که مربی اصلی تیم قادر به مدیریت تیم را ندارد و برای مدتی دسترسی به تیم ندارد.

با داشتن رمز دوم و ایمیل تیم افراد دیگری بجز مربی اصلی تیم می توانند وارد تیم شوند و تیم را مدیریت کنند.

دقت داشته باشید که سطح دسترسی کمک مربی محدود است و کمک مربی قادر به ورود به بخش تنظیمات و نقل و انتقالات تیم نیست.

طراحی لباس


در این بخش می توانید با استفاده از بخش سمت راست طرح یقه و لباس بازیکن را انتخاب کنید و با استفاده از بخش سمت چپ رنگ و همچنین زمینه ی لباس بازیکنان خود را انتخاب کنید.

طراحی لوگو


در این بخش امکان طراحی لوگوی باشگاه وجود دارد. می‌توانید با استفاده از طرح هایی که سمت راست وجود دارد طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس رنگ آن را تعیین کنید، همچنین برای تنوع بیشتر، نماد‌ها و حروفی در بخش نماد اصلی و فرعی برای انتخاب وجود دارد.

دعوت دوستان


در این بخش می توانید با استفاده از لینک مشخص شده در عکس پایین، دوستانتان را به بازی دعوت کنید. این لینک اختصاصا برای تیم شما درست شده است.

 • با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و…) به دوستانتان، آن ها به صفحه‎ی ثبت نام بازی هدایت می شوند.
 • در صورتی که دوستی که به بازی دعوت می کنید، از بازی الماس تهیه کند، به ازای هر 20 الماسی که می گیرد، شما نیز 1 الماس هدیه از بازی دریافت می کنید. (خرید ها نباید هدیه به فرد دیگری باشند)
 • در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید.
 • در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوت‌های موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد.
 • تمامی دعوت ها و ثبت نام‌ها به طور اتوماتیک بررسی می‌شود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمی‌شود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.