راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


تنظیمات

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخه‌ی متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

تنظیمات [2014/01/21 10:11]
fouad
تنظیمات [2014/05/05 12:10] (فعلی)
خط 80: خط 80:
 {{::​tanzzzz1.jpg?​nolink|}} {{::​tanzzzz1.jpg?​nolink|}}
  
-با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و...) به دوستانتان، آن ها به صفحه‎ی ثبت نام بازی هدایت می شوند. +  * با کپی کردن و ارسال آن به هر طریق ممکن (چت، ایمیل، قراردادن لینک در وبلاگتان، اس.ام.اس و...) به دوستانتان، آن ها به صفحه‎ی ثبت نام بازی هدایت می شوند. 
-در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید. +  * در صورتی که دوستی که به بازی دعوت می کنید، از بازی الماس تهیه کند، به ازای هر 20 الماسی که می گیرد، شما نیز 1 الماس هدیه از بازی دریافت می کنید. (خرید ها نباید هدیه به فرد دیگری باشند)  
-در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوت‌های موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد. +  * در صورتی که دوستتان از طریق لینک شما در بازی ثبت نام کند، به طور اتوماتیک، شما و دوستتان در بازی نیز با هم دوست شناخته می شوید. 
-تمامی دعوت ها و ثبت نام‌ها به طور اتوماتیک بررسی می‌شود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمی‌شود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.+  ​* ​در دوره هایی از جوایز بازی، تعداد دعوت‌های موفقی که ارسال کرده اید، برای شما امتیاز ویژه به دنبال دارد. 
 +  ​* ​تمامی دعوت ها و ثبت نام‌ها به طور اتوماتیک بررسی می‌شود و در صورتی که ثبت نام از طریق لینک دعوت شما توسط افراد واقعی غیر از خودتان صورت نگرفته باشد، امتیازی برای آن دعوت محسوب نمی‌شود و افراد خاطی ممکن است با جریمه رو به رو شوند.