راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


حامیان_مالی

حامیان مالی


در این بخش 4 حامی مالی برای هر تیم وجود دارد.

  • بازی مستر90
  • بازی گرز
  • بازی Pro Evolution Soccer
  • بازی FIFA

هر کدام از این حامیان مالی، در شرایط خاصی از تیم حمایت می کنند و به تیم پاداش می دهند که این موارد در هر بخش نوشته شده است.

توجه کنید که تمامی مبالغ پرداختی توسط حامی مالی، بر اساس امتیاز شما بوده و با بالا رفتن امتیاز درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد.

در بالای صفحه حامیان مالی نوشته شده است که چند روز از فصل قرار داد مانده (تصویر زیر نشانه 1) این به این معنی است که برای امضای قرارداد جدید زمان خاصی وجود دارد. قراردادها 14 روزه بوده و برای تمدید قرارداد و یا بستن قرارداد جدید فقط 2 روز بعد از گذشت این 14 روز می‌توانید اقدام کنید و درصورتی که این زمان سپری شود تا 14 روز بعد نمی‌توانید قرارداد خود را تغییر دهید.

برای بستن قراراداد با حامیان مالی بهتر حداقل امتیازی لازم می‌باشد(تصویر بالا نشانه 2)، توجه کنید که این امتیاز لازم بوده و امتیاز و هزینه ای برای بستن قرار داد از تیم کسر نخواهد شد.

تصویر بالا نشانه 3 تعداد تیم‌هایی که با این حامی مالی قرار داد دارند را نشان میدهد.

در مورد درآمدهای اسپانسر توجه کنید که در صورتی که بیش از 3 روز به تیم خود سر نزنید، پس از آن در صورت ورود، فقط درآمد 3 روز آخر به شما واریز خواهد شد.

توجه داشته باشید که حامیان مالی ، در مورد لیگ‌های آزمایشی تعهدی برای پرداخت «پاداش رتبه نهایی در لیگ» ندارند و شرکت کنندگان لیگ‌های آزمایشی از این پاداش بهره‌مند نخواهند شد.