راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


شارژ_تلفنی

شارژ تلفنی


شما از طریق تماس با شماره‌ی 9099070360 از طریق تلفن ثابت در هر ساعت از شبانه روز و در اختیار داشتن کد کاربریتان (این کد برای هر نام کاربری اختصاصی می‌باشد)، می‌توانید الماس تهیه کنید.

بعد از تماس به راهنمایی‌های اپراتور به دقت گوش داده و زمانی که کد کاربری شما خواسته شد، از طریق صفحه کلید تلفن خود آن را وارد کنید.

دقت کنید که در هر لحظه می‌توانید ارتباط خود را قطع کرده و پس از آن بلافاصله الماس ها بر اساس مدت زمان ارتباطی شما به حسابتان واریز می شود.

هزینه هر دقیقه ارتباط 1000 تومان بعلاوه هزینه مکالمه می باشد که با قبض تلفن ماه‌های بعد شما دریافت می شود، همچنین هزینه هر الماس در این روش 950 تومان می باشد.

در صورتی که زمان ارتباط شما بیشتر از الماس های دریافتی باشد، زمان باقیمانده شما ذخیره شده و در تماس های بعدی شما در نظر گرفته خواهد شد (تصویر زیر نشانه 1).

همچنین مقدار ثانیه لازم برای گرفتن 1 الماس دیگر قابل مشاهده می‌باشد(تصویر بالا نشانه 2).

* در طی تماس می‌توانید به نکات و راهنمایی‌های بازی نیز گوش دهید.

* به دلیل تعرفه های مخابرات، حداکثر 10% تخفیف خرید بالا، شامل حال خرید تلفنی می شود.

* توجه داشته باشید که خرید الماس فقط از طریق خطوط ثابت مخابراتی مقدور بوده و اتصال از طریق تلفن همراه امکان پذیر نمی‌باشد.

* در مورادی خط مورد نظر بوق اشغال و یا پیام «این خط در شبکه موجود نمی‌باشد» را می‌دهد، دوباره شماره مورد نظر را گرفته تا الماس تهیه کنید.

* خرید الماس برای کاربرانی که بن موقت و یا دائم هستند امکان پذیر نمی‌باشد.

* هر کاربر بیش از 20 ساعت در ماه نمی‌تواند از طریق شارژ تلفنی الماس کسب کند.