راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


مستر90_چیست

مستر90 یک بازی مربیگری فوتبال آنلاین است که به طور کامل توسط تیم ایرانی و برای ایرانیان با توجه به سلیقه و نیز سرعت اینترنت و زیرساخت های بومی کشور ساخته شده.

بازی مستر90، دارای مجوز ساخت و نشر از بنیاد ملی بازی های ایران و نیز دارای نشان ملی اٍسرا به عنوان بازی مناسب گروه سنی 3 سال به بالا است. هم چنین این بازی در ستاد ساماندهی وب سایت های ایرانی، ثبت شده است.

سیستم بازی چگونه است؟

در این بازی، پس از ساخت یک شناسه با استفاده از فرم ثبت نام موجود در صفحه ی خانه، یک تیم به شما اختصاص داده می شود که وظیفه ی شما، مربیگری و هدایت این تیم برای پیشرفت در بازی و پیروزی در بازی ها برای حضور در لیگ های بالاتر و کسب سرمایه ی بیشتر است.

مانند دنیای واقعی، لیگ های مستر90 نیز در سطوح مختلف ارایه می شوند که لیگ دسته 1، بهترین و بالاترین سطح لیگ هاست و سایر لیگ ها به صورت هرمی در پایین این دسته قرار می گیرند. برای اطلاع بیشتر از نحوه ی لیگ بندی، به صفحه ی راهنمای هرم لیگ ها مراجعه کنید.

لیگ ها هر 2 هفته یک بار دسته بندی می شوند و بازی های هر لیگ نیز در همان زمان مشخص قرعه کشی می شود. برای انجام بازی ها، نیازی نیست که پای دستگاه باشید. فقط کافی است که تیم خود را بر اساس بهترین حالتی که فکر می کنید چیده و بازیکنان را با سیستم مورد نظر خودتان در زمین قرار دهید و نیم نگاهی هم به ترکیب و سیستم حریف داشته باشید.

بازی ها به طور خودکار با سیستم هایی که دو مربی ارایه داده اند انجام می شود و شما هر موقع که بخواهید، پس از انجام بازی می توانید خلاصه ی بازی و اتفاقاتی که در هر دقیقه افتاده را در صفحه ی بازی مرور کرده و از تجربیات کسب شده برای بازی های بعدی تیمتان بهره ببرید.

هدف بازی چیست؟

هدف کسب موفقیت برای صعود به رده های بالای رده بندی تیم ها و نیز صعود به دسته های بالاتر لیگ بندی بازی و در نهایت کسب جوایز ارزنده از طرف بازی مستر90 است.