راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


پرداخت_شتاب

پرداخت شتاب


از طریق این پنل می توانید با در اختیار داشتن هر کارت عضو شبکه شتاب، اقدام به تهیه الماس کنید.

در پرداخت شتاب مستقیما با مراجعه به صفحه‌ی بانک و انتخاب تعداد الماس مورد نیازتان، رقم قابل پرداخت در پنل ثبت می شود که با زدن دکمه ی ثبت به صفحه‌ی بانک مبدا برای پرداخت اینترنتی شتاب منتقل می شوید، این روش ساده تربن و سریع ترین روش برای خربد الماس می‌باشد.

پس از انتقال به صفحه‌ی بانک، با وارد کردن اطلاعات کارتتان (هر کارتی که عضو سیستم شتاب است که در پایین صفحه لیست آنها اعلام شده است) و همین طور رمز اینترنتی کارتتان و ثبت اطلاعات، مجددا به صفحه‌ی بانک بازی مستر 90 بر می‌گردید و در آنجا در صورتی که فرایند موفق بوده باشد پیامی مبنی بر موفقیت دریافت می کنید.

در پایین توضیح مرحله به مرحله اطلاعات لازم در صفحه بانک توضیح داده خواهد شد.

  • شماره کارت: این شماره 8 رقمی در روی کارت عابر بانک شما که در عکس زیر توضیح داده شده قابل مشاهده می‌باشد(تصویر زیر نشانه 1).
  • رمز اینترنتی(رمز دوم): رمز اینترنتی هر کارت شتاب را می‌توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارتتان فعال کنید. برای مثال برای فعال کردن رمز اینترنتی کارت بانک پاسارگاد خود به یکی از دستگاه های خودپرداز این بانک در سراسر ایران مراجعه کنید.
  • کد اعتبارسنجی دوم(CVV): یک کد 3 یا 4 رقمی است که جداگانه رو و یا پشت کارت بانکی شما نوشته شده(تصویر زیر نشانه 2).
  • تاربخ انقضا کارت: تاریخ انقشا کارت شما در روی کارت عابر بانک شما (تصویر زیر نشانه 3) قابل مشاهده می‌باشد.

مبلغ واریزی بلافاصله در سیستم بازی ثبت شده و الماس معادل آن به حسابتان واریز می شود. در صورتی که اشتباها مبلغی بین مبلغ یک الماس کامل را وارد کرده باشید، مثلا مبلغی که وارد کرده اید بین 2 الماس و 3 الماس باشد، 2 الماس کامل و اضافه ی آن سکه به حسابتان واریز می شود.

* در پرداخت شتاب چنانچه هر مشکلی در حین انجام تراکنش به وجود آید (مثلا قطع ارتباط اینترنت و…) پولی از حساب شما کم نمی شود و در صورت کم شدن پول، این مبلغ حداکثر در مدت 24 ساعت توسط خود بانک به حساب شما بر می گردد.

* اطلاعات کارتتان به هیچ وجه در اختیار بازی نیست و آن ها را به طور کامل در پنل بانک پاسارگاد وارد می کنید.

در صورتی که هر گونه سوال و یا مشکلی دارید، بخش پشتیبانی در قسمت امور مرتبط با بانک، همواره اماده پاسخگویی به شماست.

هم اکنون بانک‌های اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه کارگران، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، قرض‌الحسنه مهر ایران، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت, ملی،بانک دی،بانک انصار،بانک ایران زمین،بانک گردشگری،بانک حکمت ایرانیان،بانک توسعه تعاون و بانک قوامین به همراه موسسه اعتباری توسعه و بانک شهر در شبکه شتاب فعالند.