راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


پرداخت_کارت_به_کارت

پرداخت کارت به کارت


برای پرداخت کارت به کارت با توجه به امکان دسترسي به دستگاه هاي خود پرداز(ATM)، در اقصي نقاط کشور، در صورت در اختيار داشتن کارت عابر بانک از يکي از بانکهاي عضو شتاب، مي توانيد با مراجعه به يکي از دستگاههاي خودپرداز و یا با اینترنت بانک یا تلفن بانک نسبت به واريز وجه به حساب‌ زیر اقدام فرمائيد.

بانک پاسارگاد، شماره کارت 5022291004463426 به نام فواد امیری

پس از پرداخت مبلغ مورد نظر، مبلغ واریزی، تاریخ واریز و همین طور شماره کارتی که با آن واریز را انجام داده اید در پنل کارت به کارت صفحه ی بانک بازی مستر90 وارد کنید و ثبت نمایید. حداکثر پس از 48 ساعت کاری معادل مبلغ، الماس به حساب کاربریتان واریز می شود.

  • در صورتی که اشتباها مبلغی بین مبلغ یک الماس کامل را وارد کرده باشید، مثلا مبلغی که وارد کرده اید بین 2 الماس و 3 الماس باشد، 2 الماس کامل و اضافه ی آن سکه به حسابتان واریز می شود.
  • در پرداخت کارت به کارت باید از درگاه پرداخت یا خودپردازی استفاده کنید که مربوط به یکی از بانک های مبدا یا مقصد باشد وگرنه موقع پرداخت خطا داده خواهد شد(به طور مثال اگر کارت شما بانک ملی می‌باشد و به حساب بانک پاسارگاد ما پول واریز می‌کنید باید از طریق یکی از دستگاه های ATM این بانک ها استفاده کنید).