راهنمای بازی مستر90

راهنمای بازی آنلاین مستر90

ابزار کاربر

ابزار سایت


فروش_بازیکن

فروش بازیکن


در این بخش می‌توانید بازیکنان خود را برای فروش بگذارید.

دقت کنید که برای ورود به این بخش باید استعداد‌ یاب در تیم خود داشته باشید و ایمیل خود را تایید کرده باشید. برای اطلاع از نحوه‌ی تایید ایمیل به صفحه‌ی تنظیمات مراجعه کنید.

با کلیک بر روی گزینه تاریخچه (عکس زیر نشانه 1) می‌توانید تاریخچه خرید و فروش های خود را مشاهده کنید و همچنین با کلیک بر روی گزینه آمار تیم (عکس زیر نشانه 2)، آمار بازیکنان موجود در تیمتان و حداقل و حداکثر بازیکنانی که از هر پست می توانید در تیمتان داشته باشید برای شما نمایش داده می شود.

جدول بازیکنان


در این جدول لیست تمامی بازیکنان تیمتان نمایش داده می شود و با کلیک بر روی هر بازیکن می توانید اطلاعات دقیق تر آن را در جدول زیری آن مشاهده کنید.

زمانی که روی هر بازیکن کلیک کنید،سه گزینه ی آزاد کردن بازیکن (تصویر زیر نشانه 1)،فروش بازیکن (تصویر زیر نشانه 2)،صفحه‌ی اطلاعات بازیکن(تصویر زیر نشانه 3) نمایش داده می‌شود.

آزاد کردن بازیکن


زمانی که بازیکن برای تیم کارایی بالایی نداشته باشد و یا نیاز به فضای بیشتر برای خریدن بازیکنان با سطح بالاتری دارید می توانید بازیکنان را آزاد کنید.

بازیکن آزاد شده متعلق به هیچ تیمی نخواهد بود.

بعد از آزاد کردن بازیکن 10% از ارزش بازیکن به تیم بازگردانده خواهد شد.

توجه داشته باشید که بعد از آزاد کردن بازیکن امکان برگرداندن بازیکن به تیم وجود ندارد.

فروش بازیکن


فروش بازیکن به دو صورت انجام می شود:

  • فروش عادی
  • مزایده

فروش عادی


در این بخش بازیکن پس از تایید مدیر تیم برای فروش تا 10 روز در لیست فروش قرار خواهد داشت.

قیمت بازیکن ،باید بین حداقل و حداکثر قیمتی که از طرف سیستم برای شما تعیین می شود، باشد(تصویر زیر نشانه 1).

بعد از تعیین قیمت و ثبت فروش بازیکن هر زمان که تیمی بازیکن تیم شما را خریداری کند خود به خود بازیکن فروخته شده و پیامی برای مدیر تیم مبنی بر فروش بازیکن ارسال می شود و مبلغ تعیین شده به حساب تیم واریز می‌شود.

* 10% از مبلغ فروش به عنوان مالیات به صندوق بازی واریز می شود. این کار برای جلوگیری از برخی تبانی ها در نقل و انتقالات ضروری است.

* برای فروش الماسی بازیکن مورد نظر باید حداقل 200 بازی انجام داده باشد (بازی رسمی لیگ و یا جام حذفی لیگ) و سن بازیکن بین 20 تا 30 سال باشد.

* در صورتی که از استعدادیاب کلاس بالا برخوردار باشید می‌توانید بازیکنان خود را با زدن تیک مربوطه (تصویر پایین نشانه 1) به صورت رمز دار به فروش بگذارید.

مزایده


با زدن تیک فروش بازیکن به صورت مزایده ای که در عکس زیر نشانه 1 قابل مشاهده است ‌می‌توانید بازیکن خود را به صورت مزایده ای برای فروش قرار دهید.

در این بخش قیمت پایه برای قراردادن بازیکن در مزایده را انتخاب می‌کنید. این قیمت باید بین حداقل و حداکثر قیمتی که از طرف سیستم تعیین می شود، باشد.

این قیمت ، قیمت پایه است. هر زمان که تیمی پیشنهاد جدیدی برای خرید بازیکن ارسال کند این پیشنهاد در جدولی که زیر جدول بازیکنان است نمایش داده می شود و همچنین قیمت پایه ای که شما تعیین کرده اید به قیمتی که تیم جدیدی پیشنهاد داده تغییر می کند و به همین ترتیب با هر پیشنهاد جدید قیمت پایه به قیمت پیشنهاد دهنده تغییر می کند و در نهایت به بالاترین قیمت در پایان زمان مزایده فروخته خواهد شد.

پس از تعیین قیمت باید زمان بسته شدن مزایده را انتخاب کنید. این زمان بین 1 تا 10 روز است و مزایده برای فروش بازیکن فقط در زمانی که شما تعیین کرده اید انجام می شود و در صورتی که در این مدت بازیکن فروخته نشود از لیست فروش خارج می شود و به تیم برگردانده می شود.

در صورتی که از فروش بازیکن منصرف شدید، با کلیک بر روی بازیکن گزینه‌ی لغو فروش (تصویر زیر نشانه 1) می‌توانید بازیکن را از لیست فروش خارج کنید.

توجه داشته باشید که با خارج کردن بازیکن از لیست فروش تا 7 روی قادر به فروش بازیکن نیستید و در جدول بازیکنان هم با علامت قفل (تصویر زیر)این مورد مشخص می شود.

* 10% از مبلغ فروش به عنوان مالیات به صندوق بازی واریز می شود. این کار برای جلوگیری از برخی تبانی ها در نقل و انتقالات ضروری است.

* برای فروش الماسی بازیکن مورد نظر باید حداقل 200 بازی انجام داده باشد (بازی رسمی و دوستانه) و سن بازیکن بین 20 تا 30 سال باشد.